Kniha návštěv

Datum: 24.09.2010

Vložil: Hříbek

Titulek: Fotky z tábora

Přátelé a kamarádi!
Cesta byla sice náročná, ale podařilo se mi dokončit první velké amatérské zpracování fotek z tábora a umístit je na web na adresu https://houbitch.rajce.idnes.cz/. Někteří už o tom asi slyšeli, někteří se možná budou chtít podívat... :-) Složka "Protivanov 2010 - Boj o poklad Aztéků - Authorized personal only" je zaheslovaná. Jak vyplývá už z jejího jména, tak náhled do ní je určen pouze pro personál tábora, tedy vedoucí, praktikanty, kuchyň a další. Sice neobsahuje nic pobuřujícího či přímo nelegálního, nicméně k jejímu zaheslování jsem přistoupil proto, že zachování jisté míry soukromí personálu považuji na nejvýše vhodné Děkuji za pochopení :-) Jo a abych nezapomněl, tak ty přihlašovací údaje jsou: ... sorry ale personál se k nim dostane, děti nikoli. Ale málem to prasklo, co?
Jo a pokud byste chtěli vidět i vtipné videa z tábora (např. velice oblíbený dokument "Jak Kolda pálku zlomil, aneb ten člověk musí mít ale ukrutnou síííílu", tak se postupně budou objevovat na jůtjůb na adrese www.youtube.com/user/HoubitchMr?feature=mhsn
Hoj všem
Hříbek
PS: Uvidíme se doufám na broučkách v Rakvicích, tak nebuďte lemry!!!

Odpovědět

—————

Datum: 03.09.2010

Vložil: Hříbek

Titulek: Fotky z tábora na rajčeti

Přátelé a kamarádi, mí drazí táborníci, po usilovné mravenčí práci se mi podařilo konečně dostat první fotky z tábora na rajče. Adresa mého profilu je houbitch.rajce.idnes.cz , takže jestli budete mít chuť, tak se tam koukněte. Fotky budu průběžně doplňovat, tak jak se mi podaří se jima prokousat a trochu je i zkulturnit. Takže jich časem asi bude moooc, moooc, moooc... Konec hlášení (pro dnešek).

Odpovědět

—————

Datum: 15.08.2010

Vložil: Štěpánka

Titulek: Muask

Čaute ,,děti"! Musím přidat ke Hříbkovi i mou nebeskou chválu. Na táboře sem byla naposled, když mi bylo 10 let a další zkušenost v 19 byla bezkonkureční. Chtěla bych všem poděkovat, že sem se mohla mezi vámi cítit hezky a doufám, že mi vyjde setkání s vámi i příští rok. Díky za nové zkušenosti i poznání nových skvělých lidí. Mějte se famfárově a snad se brzy někde uvidíme! :) Rioooooooooooooooooooooo!

https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/loituma/leva-s-polka-70740

( pro lukáška, který si myslel, že si dělám srandu a fakt tam taková slova nejsou :D )

Odpovědět

—————

Datum: 15.08.2010

Vložil: Hříbek

Titulek: Muck

Nazdárek úplně všichni! Hej úplně nejvíc Vás všechny zdravím. Momentálně se snažím vyrovnat s návratem do civilizace - je to vážně boj. Ale chtěl bych poděkovat všem letošním táborníkům za upa parádních 14 dní, hlavně záhadnému pánovi K., kterého nikdo nezná, ale všichni ho nesnáší :-), a taky své nejdražší praktikantce Verunce, ostatním vedoucím a hej taky úplně mega moc našemu 11. oddílu, který byl prostě super. Takže díky za krásné vzpomínky a doufám, že se s co nejvíc táborníkama uvidíme na Broučkách 2. října!!! Hej zdar. Jo a dětičky fakt díky za rozšíření mé slovní zásoby. Teď si připadám úplně nejvíc inn... :-)

Odpovědět

—————

Datum: 30.07.2010

Vložil: Džulííí

Titulek: eh? :-D

Ty jóóó mě nenapadá žádnej kostým :-D A to ještě nemám ani sbalený :-D

Odpovědět

—————

Datum: 19.02.2010

Vložil: Terka

Titulek: ať už je léto

váš tábor je ten nej už se těším na léto,ale teď honem vymyslet kostým

Odpovědět

—————

Datum: 18.01.2010

Vložil: Verča

Titulek: :o)

Pochvala za stránky, su fakt super:) Věřím, že i tábor se vyvede. Těšíme se na vás:)

Odpovědět

—————

Datum: 17.01.2010

Vložil: Lada

Titulek: tak konecne.....

konecne prosli aztekove.......tak se tesme.......nemam pochyb o tom ze kdyz se vsecko povede...jak by melo,tak to bude doooost dobryyyyy

Odpovědět

—————

Datum: 13.01.2010

Vložil: Baruš

Titulek: Super téma

Juu Aztékové, o ty jsem se kdysi zajímala... Super téma! ;) Moc se všichni na tábor těšíme!

Odpovědět

—————